• Juhis FODMAP dieeti järgivale inimesele. FODMAP dieeti võib määrata toitumisterapeut. Kui olete toitumisterapeudi vastuvõtust huvitatud, kirjutage annely@tervisekool.ee.
  • Juhis SCD dieeti järgivale inimesele. SCD dieeti võib määrata toitumisterapeut. Kui olete toitumisterapeudi vastuvõtust huvitatud, kirjutage annely@tervisekool.ee.
  • Pakume eakale menüüd, mis toetab südame-veresoonkonna ning luude ja liigeste tervist, samuti vaimset heaolu. Toiduvalik sobib ka diabeetikutele, sest tasakaalustab hästi veresuhkru taset. Pakume 1 nädala toitumiskava.
  • Toitumiskavas olevad toidud on piima- ja gluteenivabad ning kasutatud on lastele meeldivaid, samuti ka uudseid ja veidi teistmoodi toite. Pakume kolme 1-nädalast toitumiskava ning 3-nädalast komplekti.
  • Järjest rohkem on inimesi, kellel on diagnoositud teraviljavalgu- ehk gluteenitalumatus või laktoositalumatus, millega tihtipeale kaasneb ka piimavalgu- ehk kaseiinitalumatus. Eriti murelikuks teeb see, kui need talumatused esinevad korraga. Esmapilgul tundub siis, et midagi ei saagi süüa, kuid ka talumatuse korral on võimalik toituda täisväärtuslikult. Meie toitumiskavad on tervislikud ja toitainete poolest tasakaalustatud. Pakume nii 1-nädalaseid toitumiskavasid kui ka 3-nädalast komplekti. Samuti pakume eraldi gluteeni- ja piimavabasid toitumiskavasid kõrgema energiavajadusega inimestele (2500-2700 kcal), näiteks harrastussportlastele.
  • Kehakaalu langetamiseks ja normaalse kehakaalu hoidmiseks on kõige tervislikum ja jätkusuutlikum toitainete poolest tasakaalus regulaarne toitumine, kus peatähelepanu on pööratud süsivesikute õigele valikule. Valida saate 1-nädalaste toitumiskavade ja 3-nädalase komplekti vahel (nädalad 1-3). Toitumiskavaga tuleb kaasa ka Tervisekooli kaalujuhis.
  • Hetkel pakume harrastussportlasele toitumiskava, mis kindlustab 2500-2700 kcal energiat ja mis sobib sportivale noormehele.  Varsti lisanduvad ka teiste kaloraažidega toitumiskavad. Pakume kahte 1-nädalast toitumiskava ja ka kahenädalast komplekti. Sama kaloraažiga gluteeni- ja piimavaba toitumiskava leiate SIIT. 
  • Koolilapse päevamenüü koosneb kolmest põhitoidukorrast ja kahest vahepalast. Lõunasöögiks on lisaks koolitoidule pakutud ka maitsvad alternatiivid. Pakume nii 1-nädalaseid toitumiskavasid kui ka 3-nädalast komplekti.
  • Pakume nii 1-nädalaseid toitumiskavasid kui ka 3-nädalast komplekti.