Tellimistingimused

Toitumisjuhiste veebilehte haldab Annely Sootsi Koolitus OÜ (reg. nr. ) Käesolevad tellimistingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi leping), mis sõlmitakse Toitumisjuhiste e-poes (www.toitumisjuhised.ee) kaupa telliva isiku (edaspidi ostja) ning Annely Sootsi Koolitus OÜ (edaspidi veebipood) vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud tellija poolt, klient on tellimuse eest tasunud ja tellimuse kinnitus on saadetud kliendi e-maili aadressile. Kliendi poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

Ostjal ei ole lubatud Toitumisjuhiste veebipoest ostetud tooteid paljundada, edasi jagada või levitada, mistahes viisil, kolmandatele osapooltele.

Kuidas osta Toitumisjuhiste e-poest?

 • Valige endale veebipoest sobiv(ad) toode(ted) välja ja lisage see(need) ostukorvi.
 • Kui soovite ostukorvis olevate toodete eest tasuda, klikake ostukorvi ikoonile.
 • Kui teil on sooduskood, sisestage see kupongi koodi lahtrisse ning vajutage nuppu „kasuta kupongi“. Nii arvestatakse maha antud sooduskoodiga seonduv soodustus ja kuvatakse selle määr.
 • Täitke enda andmed vastavalt nõutud väljadele. Soovi korral saate lisada lisainfo alla ka lisanduvaid märkuseid tellimuse kohta.
 • Veenduge ostukorvis olevate toodete korrektsuses. Koos toodete nimekirjaga kuvatakse ekraanile ka tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu.
 • Vajutage nuppu “esita tellimus”
 • Pangalingiga tasumise korral:
  • Teid suunatakse Maksekeskuse lehele, kus saate valida endale sobiva panga vajutades ikoonile (Swedbank, SEB, Nordea, Dankse, LHV ja Krediidipank)
  • Peale ikoonile vajutamist suunatakse Teid panga lehele, kus saate sooritada makse. Peale tasumist vajutage kindlasti nuppu “tagasi kaupmehe juurde”
  • Nüüd on teie makse sooritatud. Teie e-mailile tuleb tellimuse kinnitus koos arve ja tellitud toote/toodetega.
 • Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole.
 • Kui tellitud kaupa ei ole mingil põhjusel võimalik tarnida, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Hinnad, tasumine ja kaupade kohaletoimetamine

Veebipoes on esitatud kõik toodete hinnad eurodes. Võimalik on soetada nii 1- kui ka 3-nädalaseid toitumiskavasid, mistõttu võivad toodete hinnad märgatavalt erineda. Oluline on jälgida, millist toodet soovitakse ostukorvi lisada ning ostukorvis toote kirjeldust lugedes üle kontrollida, kas lisatud toode vastab soovitud tootele.

Pärast tellimuse vormistamist saadetakse automaatselt ostja e-mailile tellimuse kinnitus, arve ning ka tellitud toode/tooted. Arvel on kõik hinnad esitatud eurodes, käibemaks on toodud arve allosas vahetult enne lõppsummat. Sooduskoodi omanikel arvestatakse maha ka soodustus. Kauba eest on võimalik tasuda pangalingiga Maksekeskus.ee vahendusel mistahes Eesti pangas.

Koos tellimuse kinnituse ja arvega saabuvad ostja e-mailile ka tellitud tooted. Kõik antud veebipoest ostetud toitumiskavad on PDF-failivormingus ning nende kuvamiseks on tarvis programmide Adobe Reader või Adobe Acrobat (või mõne muu PDF readeri) olemasolu.

Taganemisõigus

Pärast toodete kättesaamist lepingust taganemisõigust ei ole.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba toote üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@toitumisjuhised.ee või helistada telefonil: +372 58 181 684. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest veebipood vastutab, parandab või asendab veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturundus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-maili aadress) tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjani toimetamiseks. Ostja poolt sisestatud e-maili aadressit kasutatakse ka veebipoe poolt uudiskirja edastamiseks. Veebipood edastab uudiskirju kord kvartalis või vähem. Kui ostja soovib oma e-maili uudiskirja listist eemaldada, saata vastavasisuline e-mail aadressile info@toitumisjuhised.ee või helistada telefonil: +372 58 181 684.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@toitumisjuhised.ee või helistada telefonil: +372 58 181 684. Kui ostja ja veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Lisainfo

Annely Sootsi Koolitus OÜ jätab endale õiguse muuta käesoleva veebipoe sisu, süsteeme, tehnilisi üksikasju jms. Lisainfo toodete, tarne-, maksetingimuste või muu kohta võtke ühendust aadressil info@toitumisjuhised.ee või telefonil +372 58 181 684.

 

Privaatsuspoliitika:

Toitumisjuhiste veebipoe jaoks on klientide privaatsus ja isikuandmete kaitse väga oluline. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Leia veidi aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida Toitumisjuhised kogub ostjatelt veebipoes ostu sooritamisel tellimuste täitmiseks. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, e-posti aadressi ja teisi andmeid.

Kogutud isikuandmeid kasutame kauba kohale toimetamiseks (läbi e-maili aadressi saadetakse ostjale ostuleping ning ka soetatud toode PDF-failina) ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Kogutud isikuandmete põhjal saame probleemide esinemise korral ostjatega ühendust võtta. Ostja poolt sisestatud e-maili aadressit kasutatakse ka veebipoe poolt uudiskirja edastamiseks. Veebipood edastab uudiskirju kord kvartalis või vähem. Kui ostja soovib oma e-maili uudiskirja listist eemaldada, saata vastavasisuline e-mail aadressile info@toitumisjuhised.ee või helistada telefonil: +372 58 181 684.

Isikuandmete kaitse ja turvalisus

Toitumisjuhised rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Kõiki Toitumisjuhised veebipoe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Meie veebipoodi kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muutal. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@toitumisjuhised.ee