Privaatsuspoliitika:

Toitumisjuhiste veebipoe jaoks on klientide privaatsus ja isikuandmete kaitse väga oluline. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Leia veidi aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida Toitumisjuhised kogub ostjatelt veebipoes ostu sooritamisel tellimuste täitmiseks. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, e-posti aadressi ja teisi andmeid.

Kogutud isikuandmeid kasutame kauba kohale toimetamiseks (läbi e-maili aadressi saadetakse ostjale ostuleping ning ka soetatud toode PDF-failina) ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Kogutud isikuandmete põhjal saame probleemide esinemise korral ostjatega ühendust võtta. Ostja poolt sisestatud e-maili aadressit kasutatakse ka veebipoe poolt uudiskirja edastamiseks. Veebipood edastab uudiskirju kord kvartalis või vähem. Kui ostja soovib oma e-maili uudiskirja listist eemaldada, saata vastavasisuline e-mail aadressile info@toitumisjuhised.ee või helistada telefonil: +372 58 181 684.

Isikuandmete kaitse ja turvalisus

Toitumisjuhised rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Kõiki Toitumisjuhised veebipoe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras). Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Kliendi poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Meie veebipoodi kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muutal. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@toitumisjuhised.ee