• Kõikide meie toitumiskavade TOITAINETESISALDUS ON TASAKAALUS, põhinedes Eesti ja Põhjamaade uutel riiklikel toitumisjuhistel.

  • Meie toitumiskavad on koostatud nii, et need sobivad nii naistele kui meestele, laste menüüdes on suurem osakaal lastepärastel toitudel.

  • Toiduvalikud ei sisalda liigselt valku ega rasva, meie toitumiskavad erinevad paljudest teistest just toitainelisel tasakaalul põhineva TERVISLIKKUSE poolest.

  • Tervislik dieet ei seisne vaid kalorite ja toidukoguste ranges järgimises. Meie keskendume pigem TERVISE TOETAMISELE, ÕIGETELE TOIDUVALIKUTELE ja TOITAINETERIKKUSELE, samuti TOIDU KVALITEEDILE.

  • Menüüsid pakume soovi korral koos TOITUMISNÕUSTAMISEGA, haiguste korral koos TOITUMISTERAAPIAGA.

Õigesti toitudes võite süüa niipalju kui soovite, teie kaal normaliseerub ja tervis paraneb. Kuid menüüsse tuleb valida õiged toiduained. Meie toitumiskavasid järgides õpite tervislikult toituma ning see muutub harjumuseks. Peamine on omandada oskus toitu tervislikult valmistada ning õigeid toiduvalikuid teha. Toitumiskavad garanteerivad vajaliku kaloraaži, kuid inimeste füsioloogiliste erinevuste tõttu ei saa tervislik toitumine põhineda vaid üldistel kalorinormidel. Meie toitumiskavad on koostatud portsjonipõhiselt, mille suurused on naistele ja meestele natuke erinevad. Lapsed ja naised söövad koguseliselt veidi vähem kui mehed – nende portsjonid on väiksemad. Kui te ei soovi, ei pea te kavas toodud toidukoguseid täpselt järgima, välja arvatud alakaalu korral, kui eesmärgiks on kehakaalu tõsta.

Meilt leiate tervislikke ja tasakaalustatud toitumiskavasid nii täiskasvanutele, lastele, eakatele, rasedatele kui ka harrastussportlastele. Samuti pakume toitumiskavasid kaalu langetamiseks ja tõstmiseks ning terviseprobleemide leevendamiseks ja ennetamiseks.